Állások

Kereskedelmi csapatunkba keresünk kollégát nyugat-magyarországi munkavégzéssel, kereskedelmi képviselői pozícióba (festék és hőszigetelő rendszerek kereskedelme).

Feladatok

  • A cég termékeinek értékesítése nagykereskedelmi, kiskereskedelmi és kivitelezői vonalon egyaránt
  • Új partnerek felkutatása, szerződéskötés
  • Meglévő partneri kapcsolatok ápolása, ügyfelek látogatása
  • Ajánlatok, kimutatások, elemzések, jelentések készítése
  • A cég értékesítésének és piaci részesedésének folyamatos növelése
  • Piaci információk gyűjtése, az adott terület alapos ismerete
  • Értékesítési folyamatot támogató adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások

  • Legalább 2 év értékesítésben szerzett gyakorlat
  • "B” kategóriás jogosítvány, gépjárművezetésben szerzett gyakorlat
  • Ügyfélközpontú személyiség, jó kapcsolatteremtő képesség az ügyfelek döntéshozóival
  • Kiváló problémamegoldó képesség és kommunikációs készség
  • Kreatív, „proaktív”, megoldás orientált hozzáállás
  • Jó szervezőkészség
  • Dinamikus, rugalmas személyiség
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • Angol, szlovén, szerb vagy horvát nyelvismeret előnyt jelent
  • Építőipari termékismeret nem feltétel

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és prémium rendszer
  • Vállalati autó, laptop, mobiltelefon
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil, megbízható céges háttér
  • Béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye

  • Rugalmas munkavégzési hely - Győr-Moson-Sopron megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye

Fényképes önéletrajzát a következő címre várjuk: hr@jub.hu

A JUB Design Studio program megkönnyíti Önnek a szín és a textúra kiválasztását példák segítségével
JUBIZOL homlokzati rendszer vásárlása esetén ingyenesen elkészítjük az Ön épületének számítógépes szimulációját
Kapcsolat JUB Design Studio: JUB Kft. 2045 Törökbálint, Dulácska 1/c ;T: +36 23 511 240 E: budapest@jub.hu